X
تبلیغات
رایتل

روزنوشت های یک مسافر

پادشاه شن ها رفت یا هست؟

این پادشاه عربستان (همون پادشاه شن ها، همین که داره می خنده!) از وقتی یادم میاد، میرفته بیمارستان بعدش ملت پیام میدادن و می گفتن مرده!!! (این یه نمونه ش از سال 91)ملک عبدالله، خادم الحرمین، که بیشتر به جای حفظ حرمین، آثار تاریخی مکه و مدینه رو تخریب کرده و کلی برج دور و بر کعبه ساخته، این دفعه باز هم رفته بیمارستان به خاطر ذات الریه ش، باز هم نوشتن که مرده!!!


شایدم نمیره تا روزی که ببینه که دست پرورده هاش در عراق، سوریه و خیلی جاهای دیگه نابود شدن. 


پ.ن.1: اللهم عجل لولیک الفرج


نظرات (3)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
ان شاء الله که میمیرن و جشن به پا میکنیم
یکشنبه 21 دی‌ماه سال 1393 ساعت 11:57
امتیاز: 0 0
سلام قولا من رب رحیم

به دنبال درخواست بسیار مهم دکتر رحیم پور ازغدی برای برگزاری کرسیه های آزاد اندیشی اقتصاد در نماز جمعه ی تهران، و عدم همکاری مسئولین ذیربط بدلیل فشارهای وارده از سوی اقتصاد دانان غیر اسلامی در داخل کشور، از شما وبلاگ نویس عزیز تقاضا داریم که به میزان توان خود مطلبی در خصوص لزوم طرح بحث های "اقتصاد قرآنی" در مهم ترین و پرتعداد ترین تریبون دینی کشور، در وبلاگ خود منتشر کرده تا از اندک اندک این مطالب در کنار هم موجی پدید آمده و به گوش تئوریسین های اقتصادلیبرال در کشور برسد تا بلکه قدمی در راستای زدودن مظلومیت و مهجوریت از قرآن برداشته باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نظریه های تولید شده ی اقتصاد اسلامی، می توانید به وب سایت http://www.kadamaei.ir/ و همچنین وب سایت http://reba.ir/ مراجعه نمایید.


« ما تا به امروز می بایست مدل بومی اقتصاد را به دنیا عرضه می کردیم. ما باید هم کارآمدی در جهت رشد رونق اقتصاد، هم کارآمدی در جهت تأمین عدالت را به دنیا نشان میدادیم.»
بیانات رهبری - 85 (دیدار با دست اندرکاران اصل 44)

و تا به امروز هنوز...
چهارشنبه 1 بهمن‌ماه سال 1393 ساعت 11:56
امتیاز: 0 0
آقا مهدی عزیز هم سایتت زیبا بود.
هم آهنگش.
مرسی
پنج‌شنبه 14 اسفند‌ماه سال 1393 ساعت 14:41
امتیاز: 0 0